20 Aralık 2014 Cumartesi

Kocaman’dan ’10 gol’ yorumu!

İki hafta üst üste Galatasaray ve Gençlerbirliği'ne 5-0'lık skorlarla mağlup olan Konyaspor'da üzüntü hakim.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 5-0’lık Gençlerbirliği yenilgisininin ardından, karşılaşmaya dengeli başladıklarını ancak devrenin son dakikasında gelen golle bu durumun değiştiğini söyledi.
Maçın ikinci yarısında rakibe karşılık vermeye çalıştıklarını ancak “konuştukları ve düşündükleri” her şeyin tersini yaşadıklarını dile getiren Kocaman, şunları kaydetti:
“Gençlerbirliği ikinci yarının tamamında istediğini yapan taraftı. İki haftada 5’er gollü mağlubiyetler sadece Konyaspor adına değil ligde de çok olağan bir durum değil, hem hazmedebilir hem de kolay rastlanır bir durum değil. 7 haftadır Konyaspor’da görev yapmaya çalışıyoruz, ilk 5 haftanın 4 maçında gol yememiş bir takım diğer taraftan sonraki maçta 10 gol yemiş bir takım.
Hakikaten çok detaylı ve köklü bir değerlendirme yapmamız gerekiyor, bunu yapacağız. Bu çözülme kolay rastlanır bir çözülme değil. Ligde bu kadar sert mağlubiyetler alan başka takım yok. Bir gariplik olduğu kesin ama bizim işimiz bu garipliği öyle ya da böyle tespit edip ondan sonra tedavi etmeye çalışmak. Hem takım hem de şahsım adına üzgünüm.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder